X
تبلیغات
زولا
به وبلاگ مقالات روز مرجع جدیدترین مقالات در زمینه های مختلف علمی فیزیک شیمی وبلاگ نویسی ادبیات ریاضیات نجوم ستاره شناسی تاریخ پزشکی و سلامت تحصیلات و کنکور و... خوش آمدید


-نارسیس(پک اصلی)

دیگر چه انتظاری از یک دیکشنری دارید؟!

مجموعه برنامه های موجود در سی دی  فشرده نسخه ی پنج نارسیس:

دیکشنری نارسیس

این دقیقا" چیزی است که برای مطالعه ی زبان انگلیسی احتیاج دارید، یک دیکشنری با امکان ترجمه لغات به سه صورت انگلیسی به فارسی، فارسی به انگلیسی و انگلیسی به انگلیسی، با نوزده زمینه ی تخصصی شامل اطلاعات مختلفی مثل تلفظ واقعی با دو لهجه ی آمریکایی و انگلیسی، فونتیک، مشتقات، ریشه ها، مثال در جملات قصار، شرح و کاربرد، به همراه واژه نامه تصویری شامل بیش از 14000 تصویر و امکان دسترسی به لغات بدون دانستن املای صحیح آن ها.

نارسیس همه جا

مهم نیست که لغت مورد نظر در کجا قرار گرفته در میان متنی که مطالعه می کنید، صفحات اینترنت، کتاب الکترونیکی، منو یا پیام های نرم افزار مورد استفاده ی شما و یا حتی داخل تصاویر، در هر محیطی که باشید با توقف موس روی لغت مورد نظر خود، برنامه "نارسیس همه جا" در کسری از ثانیه فعال شده و معنی و تلفظ لغت مورد نظر را در اختیار شما قرار می دهد.

آموزش لغات با تکنیک لایتنر

با اینکه زبان انگلیسی دارای لغات زیادی است، تعداد کارآمدتری آن ها از سه هزار واژه تجاوز نمی کند. با این حساب اگر هر روز با هفده لغت جدید آشنا شوید، پس از شش ماه با مجموعه قابل قبولی از لغات کارآمد زبان انگلیسی آشنا خواهید شد. "آموزش لغات" با استفاده دقیق از تکنیک حافظه لایتنر شما را به این منظور می رساند.

استخراج لغات

این برنامه با پردازش چند ثایه ای روی متنی که مطالعه می کنید، لیستی از لغات موجود در متن به همراه معنی فارسی و انگلیسی آن ها را در یک فایل ذخیره می کند. با مطالعه این لغات، متن را به مراتب راحت تر مطالعه خواهید نمود.

جئول کلمات

حتما" گاهی متون انگلیسی را مطالعه می کنید و مفهوم فارسی بسیاری از لغات انگلیسی را می دانید. ولی آیا معادل انگلیسی یک لغت فارسی مشخص را نیز به سرعت به یاد می آورید؟ برای این منظور خود به زبان انگلیسی لازم است که بتوانید به سرعت این کار را انجام دهید. با جدول کلمات ضمن سرگرمی، می توانید این توانایی را در خود تقویت کنید.

ادیتور

ادیتور دو زبانه نارسیس علاوه بر نمایش لیست خروجی برنامه استخراج لغات، در کلیه نسخ ویندوز به شما امکان تایپ فارسی و لاتین و ارسال ایمیل فارسی می دهد.

نکته روز

با اصطلاحات زبان انگلیسی چه قدر آشنا هستید؟ با استفاده به موقع از اصطلاحات علاوه بر شیرین کردن مکالمه ی خود، در حین صحبت ، حرفه ای تر به نظر می رسد. "نکته روز" هر روز شما را با یکی از این اصطلاحات و مفهوم و کاربرد آن آشنا می کند.

تبدیل واحدها

آیا تاریخ تولد خود را به میلادی می دانید؟ قد شما چند فوت است؟ هر اونس چند گرم است؟ جواب تمام این گونه سوال ها را با برنامه "تبدیل واحدها" خواهید یافت.

قیمت روی جلد: 11500

هزینه:8000 تومان 

 

 

 

 

برای خرید این کالا ابتدا سفارش دهید سپس وجه را به حساب ما واریز نمایید و مشخصات حساب بانکی خود را رای ما ارسال کنید. می توانید این مراحل را از پنل زیر یا از طریق تلفن انجام دهید! شماره :

03126484974  • سفارش کالا
  • شماره حساب ها
  • نهایی کردن سفارش